O pracowni

Wszystko zaczęło się w 2012 roku kiedy wymyśliłam sobie, że będę panną młodą z wiankiem na głowie. Nie sądziłam, że znalezienie (kupienie) go będzie tak wielkim problemem. Wtedy właśnie powstał mój pierwszy wianek a później kolejne i kolejne. Tak to właśnie się zaczęło.

Wszystkie wianki i ozdoby projektowane i  wykonywane są w mojej malutkiej pracowni florystycznej. Do ich produkcji używam najwyższej jakości sztucznych rośliny. Zawsze wybieram kwiaty, które jak najbardziej przypominają te naturalne – zarówno w formie jak i dotyku. Znajdziecie u mnie przeróżne kształty, wielkości i kolory, począwszy od wianków tradycyjnych, poprzez wianki asymetryczne, półwianki, opaski, kwiatowe grzebyki i girlandy. Większość moich tworów to pojedyncze sztuki – wszystko robię ręcznie dzięki temu ozdoby są niepowtarzalne. Mogę inspirować się wcześniejszymi realizacjami – kopia będzie podobna jednak nie identyczna. Z wielką przyjemnością wykonam także każde nieszablonowe, oryginalne zamówienie.

Od kwiatów sztucznych zaczęła się moja przygoda z florystyką. Przebranżowiłam się, ukończyłam szkołę i liczne kursy florystyczne, pracowałam pod okiem doświadczonych, zdolnych florystów do momentu, aż sama postanowiłam otworzyć swoją własną pracownię.

Oferuję Wam dekoracje z kwiatów żywych w dowolnych formach i kolorach, inspirowane naturą. Dopasowane do Waszej wizji i stylu jaki chcecie uzyskać. Do każdego zlecenia podchodzę indywidualnie i wkładam w nie całe serce.

Kwiatule to nie tylko miejsce mojej pracy – to moja pasja i przyjemność.

Zapraszam do współpracy.

Agata